SVK ENG POL
Kontakt

Adresa: Pavol Chalúpka
29. Januára 674/54
059 38 Štrba

Tel.: +421 (0) 52 77 81 130
Mob.: +421 (0) 904 501 124
Fax: +421 (0) 52 77 81 130
Web: www.chalupkapenzion.sk
E-mail:
recepcia@chalupkapenzion.sk
chalupka@t-zones.sk


SVK

Informácie

Vitajte na stránke Penziónu Chalúpka!

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v rodinnom penzióne "Chalúpka", na okraji obce Štrba v pokojnom a tichom prostredí s priamym prístupom k potoku a lesu. Penzión sa skladá z dvoch objektov: predná časť (A) - privat 9 lôžok a zadná časť (B) - samostatný objekt 12 lôžok. Objekt je oplotený, s možnosťou bezplatného parkovania áut.

Štrba je ideálnym miestom pre Vašu dovolenku. Má výhodnú polohu pre letnú, zimnú turistiku a cykloturistiku do Vysokých, Západných, Nízkych Tatier a do Slovenského Raja. V okolí sa nachádza niekoľko termálnych kúpalísk a dva aquaparky, skanzemy a neďaleké jaskyne. Pravý raj však ponúka najmä milovníkom zimných športov - lyžiarom, snowbordistom a skialpinistom, pretože to najlepšie je vždy len "naskok".

V zime sú k dispozícií viaceré lyžiarske strediská s terénmi vhodnými ako pre začiatočníkov, tak aj pre náročných lyžiarov. Najviac je navštevované stredisko na Štrbskom Plese (8 km), známe pod názvom Areál snov, lyžiarske stredisko nad obcou Liptovská Teplička (15 km), Lopušná Dolina vo Svite (8 km) SKI park Lučivná (6 km). Všetky tieto strediská sú s technickým zasnežovaním.

V letnom a v jesennom období návštevníci obľubujú predovšetkým turistické vychádzky a vysokohorské túry v oblasti Vysokých Tatier.

Radi Vás ubytujeme a poskytneme Vám informácie a rady, aby Vaša dovolenka naplnila všetky Vaše predstavy a aby ste si aj vy zamilovali najmenšie veľhory na svete.

Fotogaléria - časť B

Fotogaléria - časť A


Informácie  |  Ubytovanie  |  Cenník  |  Okolie  |  Mapa  |  Rezervácia